Penzión Sever

Ul. Janka Alexyho 6
971 01 Prievidza

IČO: 46082662
IČ DPH: SK1035221088

+421 940 317 210

penzionsever@penzionsever.sk
Do nášho tímu hľadáme nových ľudí ochotných pracovať v gastronómii a cestovnom ruchu. Našou najväčšou prednosťou je príjemné pracovné prostredie a flexibilný pracovný čas. Uchádzači o zamestnanie musia byť evidovaní na úrade práce.
 

Čašník/čašníčka - POZÍCIA OBSADENÁ

Do nášho tímu hľadáme dvoch stabilných zamestnancov na pozíciu čašník/čašníčka. Hlavnou náplňou práce bude obsluha hostí penziónu Sever. Penzión sa zameriava na poskytovanie ubytovania a organizovanie spoločenských akcií, vďaka čomu u nás preferujeme flexibilný pracovný čas. Nie sme reštaurácia, nevaríme „menučká“ ani nerobíme rozvoz jedla. Od budúcich zamestnancov vyžadujeme hlavne pracovitosť, ústretovosť, komunikatívnosť a tímového ducha. Pracovná pozícia je na plný pracovný úväzok. Uchádzači o zamestnanie musia byť evidovaní na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny.

 

 

Kuchár/Kuchárka - POZÍCIA OBSADENÁ

Do nášho tímu hľadáme stabilného zamestnanca na pozíciu kuchár/kuchárka. Hlavnou náplňou práce bude príprava jedál pre hostí penziónu Sever. Penzión sa zameriava na poskytovanie ubytovania a organizovanie spoločenských akcií, vďaka čomu u nás preferujeme flexibilný pracovný čas. Nie sme reštaurácia, nevaríme „menučká“ ani nerobíme rozvoz jedla. Od budúceho zamestnanca vyžadujeme hlavne pracovitosť, spoľahlivosť a tímového ducha. Pracovná pozícia je na plný pracovný úväzok. Uchádzači o zamestnanie musia byť evidovaní na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny.

 

 

Pomocný kuchár/kuchárka - Pozícia obsadená

Do nášho tímu hľadáme stabilného zamestnanca na pozíciu pomocný kuchár/kuchárka. Hlavnou náplňou práce bude asistencia pri príprave jedál pre hostí penziónu Sever. Penzión sa zameriava na poskytovanie ubytovania a organizovanie spoločenských akcií, vďaka čomu u nás preferujeme flexibilný pracovný čas. Nie sme reštaurácia, nevaríme „menučká“ ani nerobíme rozvoz jedla. Od budúceho zamestnanca vyžadujeme hlavne pracovitosť, spoľahlivosť a tímového ducha. Pracovná pozícia je na polovičný pracovný úväzok. Uchádzači o zamestnanie musia byť evidovaní na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny.

 

 

Upratovač/upratovacka - Pozícia obsadená

Do nášho tímu hľadáme stabilného zamestnanca na pozíciu upratovač/upratovačka. Hlavnou náplňou práce bude udržiavanie čistoty a poriadku v priestoroch a izbách penziónu Sever. Penzión sa zameriava na poskytovanie ubytovania a organizovanie spoločenských akcií, vďaka čomu u nás preferujeme flexibilný pracovný čas. Nie sme reštaurácia, nevaríme „menučká“ ani nerobíme rozvoz jedla. Od budúceho zamestnanca vyžadujeme hlavne precíznosť, spoľahlivosť a tímového ducha. Pracovná pozícia je na polovičný pracovný úväzok. Uchádzači o zamestnanie musia byť evidovaní na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny.

 

 

údržbár - Pozícia obsadená

Do nášho tímu hľadáme stabilného zamestnanca na pozíciu údržbár. Hlavnou náplňou práce bude starostlivosť o technický stav budovy a vybavenia penziónu Sever. Penzión sa zameriava na poskytovanie ubytovania a organizovanie spoločenských akcií, vďaka čomu u nás preferujeme flexibilný pracovný čas. Nie sme reštaurácia, nevaríme „menučká“ ani nerobíme rozvoz jedla. Od budúceho zamestnanca vyžadujeme hlavne zodpovednosť, technické zručnosti a tímového ducha. Pracovná pozícia je na plný pracovný úväzok. Uchádzači o zamestnanie musia byť evidovaní na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny.

 

 

mzdár/mzdárka - Pozícia obsadená

Do nášho tímu hľadáme stabilného zamestnanca na pozíciu mzdár/mzdárka. Hlavnou náplňou práce bude personálna agenda zamestnancov penziónu Sever. Penzión sa zameriava na poskytovanie ubytovania a organizovanie spoločenských akcií, vďaka čomu u nás preferujeme flexibilný pracovný čas. Od budúceho zamestnanca vyžadujeme hlavne precíznosť, spoľahlivosť a tímového ducha. Pracovná pozícia je na polovičný pracovný úväzok. Uchádzači o zamestnanie musia byť evidovaní na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny.